Ahelyett, hogy a gyerekét odaadta volna az apjának, kivégezte a kislányát a magyar édesanya..


Ahelyett, hogy a gyerekét odaadta volna az apjának, kivégezte a kislányát a magyar édesanya.."Tisztelt Követőink! 

 A mai napon egy szőrnyű esemény árnyalja be egyesületünket. Minap beszámoltunk arról, hogy ideiglenes elhelyezés történt egy budapesti bíróságon, az édesapához - aki egyesületi tagunk - áthelyezték a gyermeket azonnali hatállyal. Sajnos, a mai napon az édesanya ahelyett, hogy a gyermeket az édesapának átadta volna, meggyilkolta őt. 

A gyermek holttestéről fényképet készített, amit elküldött az apának azzal az üzenettel, hogy: "Most már egyikünké sem lesz". Az Egyesületünk részvétét fejezi ki az édesapának és a családnak. (kérünk benneteket, hogy a család fájdalmára való tekintettel, a méltatlan hozzászólásokat mellőzzétek)"