2 perce jött: meghalt a fiatal legendás magyar sportoló..az utolsó percig hittük, hogy nem így lesz..

Meghalt a magyar testépítő sport legendás alakja. 13 éves kora óta versenysportolt, a magyar bajnokságban már a kezdetektől dobogós helyezéseket szerzett. Elhivatottságára jellemző, hogy öt évig kamionozott, mire összeszedte a pénzt,

hogy megnyissa első edzőtermét. Miután 1990-ben megnyitotta első edzőtermét gyorsan központi személyiség lett a magyar testépítő sportban. Versenyzői hat világbajnoki és négy Európa bajnoki cím mellett, sok-sok nemzetközi versenyen és magyar bajnokiságon öregbítették Vida klubjának hírnevét.

A  közzétett emlékezés szerint: “… lezárult a magyar testépítő sport eddig történelme: elhunyt az utolsó nagy klub vezetője, Vida Zoltán. Számtalan bajnok felkészítésén és pályájuk egyengetésén túl tevékenyen

részt vett több testépítő szövetség munkájában,

14 évvel ezelőtt pedig megalapította a Bodysport kupát, amely a legjelentősebb versenyek közé számított. Jelenleg a NAC nemzetközi testépítő szövetség magyar elnöke volt. Idő előtti távozása felfoghatatlan veszteség a sportágnak”.

Vida Zoltán halála a teljes testépítő közösséget lesújtotta.