Van mikor elfogynak a szavak.....de mégsem maradhatunk szótlanul.



Hacsak egy apró fogaskerékként is de részese voltam egy emberfeletti összefogásnak, amely egy Szigetszentmiklóson eltűnt 5 éves autista kisfiúért indult. Sajnos Dominik eltűnése tragédiával végződött a közeli tóban megtalálta őt az egyik kutató mentő egység. Mindent megtettünk amit lehetett, egy emberként fogott össze érted az ország és ezt az összefogást szeretném minden kutatásban résztvevőnek megköszönni.

Családodnak, szeretteidnek a legőszintébb részvétünket fejezzük ki.

Legyen békés álmod Dominik.